Horoskopi Horoskopi, e mërkurë 24 maj 2023

Horoskopi, e mërkurë 24 maj 2023

DASHI

Lajme të mira në frontin e dashurisë falë favorit të planetëve, veçanërisht atyre më të rëndësishëm. Edhe në punë është një moment i favorshëm dhe prisni përgjigje për pyetjet që kanë mbetur të pazgjidhura prej kohësh.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, në dashuri do të ketë një mënyrë për të kapërcyer një moment të vështirë, ndërsa beqarët e shenjës do të duhet ta lënë veten pak më shumë. Në punë, një kohë e shkëlqyer për kontakte.

BINJAKËT

Ka emocione të bukura nga pikëpamja sentimentale, për të gjithë ata që duan të bien në dashuri. Në punë, kushtojini vëmendje polemikave dhe konflikteve. Dikush do të përpiqet t’ju pengojë, prandaj duhet të përvishni mëngët.

GAFORRJA

Disponimi është paksa i luhatur, për shkak të një Venusi mjaft nervoz dhe një hëne të kundërt. Në punë duhet të qëndroni të qetë dhe të mbështeteni te durimi. Kënaqësi të mëdha po vijnë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, yjet janë në anën tuaj dhe ju japin emocione, ndaj hapuni dhe lëreni veten lirshëm. Një ditë shumë produktive në punë. Vazhdoni kështu sepse Jupiteri ju mbështet. Shkoni direkt në planet tuaja.

VIRGJËRESHA

Ka disa vendime që duhen marrë në dashuri këto ditë, prandaj mendoni me kujdes se çfarë dëshironi. Në punë ka shumë gjëra për të bërë, por keni ide të mira. Vendosini vetes prioritete dhe mos u shqetësoni nëse keni shumë angazhime.

PESHORJA

Në dashuri duhet të ruani sa më shumë qetësinë, sepse mund të ketë zënka. Mund të ketë probleme dhe debate me ata që ju rrethojnë. Atëherë do të përfundoni duke u penduar. Në punë, prisni lajme të mira me ardhjen e qershorit. Kini pak durim.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të jeni mjaft nervozë dhe për të gjitha është faji i Mërkurit që ju bën të dyshoni. Në punë, pika e kthesës është afër.

SHIGJETARI

Në dashuri keni nevojë për një rikuperim të mirë, veçanërisht nëse ka pasur një problem në dy ditët e fundit. Një telefonatë e rëndësishme do të vijë në punë. Bëhuni gati, disa trena kalojnë një herë në jetë, mos u dorëzoni.

BRICJAPI

Në dashuri ka një rikuperim të mirë ndaj shijoni këtë ditë me qetësi. Në punë është më mirë të mos nxisni polemikat, sepse do të ketë një mënyrë për të zgjidhur gjithçka. Mos u shqetësoni nëse diçka nuk shkon sipas planit, është pjesë e lojës. E rëndësishme është të dimë se si të gjesh një zgjidhje.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, keni një hënë të favorshme dhe nëse jeni beqarë prisni takime interesante. Në punë do arrini t’i jepni vlerë të gjithë potencialit tuaj.

PESHQIT

Ka diçka që nuk funksionon në çift, por duhet të flisni për këtë me partnerin tuaj. Në punë, edhe nëse nuk e keni më mbështetjen e Marsit, duhet të përpiqeni të jepni dhe të kërkoni më shumë. Nxirrni në pah anën tuaj iniciative.