Horoskopi Horoskopi, e premte 8 mars 2024

Horoskopi, e premte 8 mars 2024

DASHI

Jeni duke përjetuar një periudhë përmirësimi, por kushtojini vëmendje fundjavës së ardhshme. Kohët e fundit keni shpenzuar shumë para, prandaj përpiquni ta shtrëngoni paksa rripin. Jo shumë, por pak.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, ju pret një periudhë shumë interesante për dashurinë dhe ndjenjat në përgjithësi. Nëse ju pëlqen dikush, dilni me të. Mundohuni ta fitoni atë në mënyrat e duhura. Kur vjen çështja te puna, fokusohuni në çështjet më të rëndësishme dhe jini sa më largpamës. Mos mendoni vetëm për të tashmen.

BINJAKËT

Duket se doni të bini në dashuri. Kjo është padyshim periudha e duhur për ju. Një ditë plot energji pozitive ju pret edhe në punë, prandaj ju lutemi mos e humbni forcën tuaj për gjëra të tilla të kota. Shijoni momentin.

GAFORRJA

Në dashuri ka vetëm një rregull: pak fjalë dhe shumë vepra. Mundohuni t’i tregoni partnerit se sa shumë kujdeseni për të dhe për marrëdhënien tuaj. Për sa i përket punës, është një periudhë paksa e ngadaltë. Do të rikuperoheni shpejt. Mos kini frikë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nëse keni probleme në dashuri, është më mirë të mos e shtyni zgjidhjen. Përballuni dhe zgjidhni ato tani. Në punë ju presin ditë të larta stresi, vështirësitë më të mëdha do i keni në marrëdhëniet me disa kolegë. Mundohuni të qëndroni të qetë.

VIRGJËRESHA

Këto ditë dalin në pah aftësitë tuaja jo si amatorë. Për sa i përket punës, mos e teproni, përpiquni të mos hidhni hapa të rrezikshëm. Konsideroni me kujdes çdo lëvizje tuajën.

PESHORJA

Dashuria është në rritje në këto ditë marsi, e gjitha kjo falë ndërhyrjes së një Venusi të favorshme. Do ketë një dëshirë të madhe për rinovim dhe ndryshim edhe në punë. Guxim.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, e shtuna dhe e diela do të jenë ditë të rëndësishme për ndjenjat që ju ftojnë të flisni qartë. Ndaloni së rrahuri rreth shkurreve ose mos luani me ndjenjat e njerëzve që ju duan.

SHIGJETARI

Ju pret një ditë që do të kalojë në mënyrë të pasigurt nga pikëpamja sentimentale. Shumë të lodhur në punë, duhet të ndaloni dhe të relaksoheni. Ju duhet të rikuperoni energjinë tuaj.

BRICJAPI

Hëna në opozitë të qartë, nuk është një ditë e thjeshtë për ndjenjat, më mirë ta shtyni gjithçka për ditët në vijim. Për sa i përket punës, periudhë e shkëlqyer. Nëse ka probleme, duhet t’i zgjidhni menjëherë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë fundjavë pritet një rikuperim të mirë fizik, psikologjik dhe sentimental, i cili tashmë është pranë. Për sa i përket punës jeni gati të mbyllni një situatë të vjetër dhe të hapni një të re. Ndryshimet.

PESHQIT

Në orët në vijim do të keni disa konflikte për të zgjidhur në dashuri, veçanërisht me të lindurit në shenjën e Binjakëve dhe Shigjetarit. Për sa i përket punës, këto janë ditë të kënaqësisë së madhe.