Extra Sabiani i jep porositë Keisit: Rri vetëm afër Luizit

Sabiani i jep porositë Keisit: Rri vetëm afër Luizit

Sot banorët kanë folur me familjarët siç edhe ju premtua natën e së martës pas tragjedisë ku mbeti i vrarë roja i TCH.

Keisi është futur në dhomën e surprizave dhe ka folur me babi Sabin i cili në fillim e siguron se të gjithë janë mirë dhe përfiton ti japë disa këshilla.

Sabiani: “I di porositë e mia. Kujdes, bëj çik kujdes!

Kejsi: Po, po e di.

Sabiani: Afër Luizit aty, nuk duam të rrish me njeri tjetër.

Në këtë moment produksioni ndërpret lidhjen telefonike.

Ndiqni videon

@luizinho_007

♬ original sound – a e di si mduki ?