19/05/2024
Tags Karl Gega

Tag: Karl Gega

Karl Gega, gjeniu shqiptar dhe magjistari i hekurudhës së famshme të...

Nga Aurenc Bebja*, Francë “La Croix” ka botuar, të premten e 20 majit 1904, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me 50-vjetorin e...