27/02/2024
Tags Këshilli i Sigurisë Kombëtare

Tag: Këshilli i Sigurisë Kombëtare

Meta zbulon: Për çfarë debatuan Rama dhe Basha në Këshillin e...

Presidenti Ilir Meta ka pranuar se ka patur debat mes kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama gjatë mbledhjes së Këshillit të...

Çfarë u diskutua në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

Është mbajtur këtë të mërkurë mbledhja e radhës e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e thërritur nga presidenti Ilir Meta për të diskutuar në lidhje...

Çfarë u diskutua në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konferencë. Në këtë mbledhje morën pjesë...

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare, Basha konfirmon pjesëmarrjen

Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare të mërkurën. Pjesë e mbledhjes do të jetë edhe kryetari i Partisë...

Meta: Të vendosen para përgjegjësisë penale të gjithë ata që do...

Presidenti Ilir Meta, me anë të një postimi në rrjetet sociale, bëri me dije se në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare u diskutua...