20/05/2024
Tags Michelle Obama

Tag: Michelle Obama

Michelle Obama rrëfen fëmijërinë e vështirë: Familjet e bardha largoheshin nga...

Ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama, ka ndarë kujtime të dhimbshme përpara të pranishmëve në Samitin e organizuar nga Fondacioni Obama të martën....

Barack Obama, çdo ditë edhe më i dashuruar me Michelle

Michelle dhe Barack Obama janë me të vërtetë sinonimi i çiftit perfekt. Për të festuar 27-vjetorin e tyre të martesës, ish-presidenti i Shteteve të...

Michelle Obama pas filmit të Beyonce: Hej mbretëreshë! Më bën kaq...

“Kaq krenare për vajzën time. Mbretëresha ia doli përsëri. Beyonce, faleminderit që gjithmonë jeton të vërtetën tënde”, shkruan ish zonja e parë e Shteteve...

Autobiografia e Michelle Obamas, shiten 10 milionë kopje

Kujtimet e Michelle Obamas janë në rrugë të mbarë për t’u bërë autobiografia më popullore deri më sot, sipas botuesit të saj. Libri, i titulluar...

Foto dhe video: Michelle Obama përlot publikun në çmimet Grammy

Michelle Obama përloti audiencën, ndërsa u bashkua me Lady Gagën, Jennifer Lopezin, Jada Pinkett dhe Alicia Keys në ‘The Grammys’ Prezenca e Michelles në këtë...