22/06/2024
Tags Rrapo Ormeni

Tag: Rrapo Ormeni

Tërmeti i pasdites, sizmiologu: Kishte zgjatshmëri, por magnituda 4.3 nuk shkakton...

Sizmiologu Rrapo Ormeni, në një lidhje telefonike për emisionin “Opinion” në Tv Klan, ka thënë së tërmeti i pasdites të së enjtes me magnitudë...

Sizmologu: Pasgoditjet janë proces normal, nuk ka asgjë për t’u shqetësuar

Sizmologu Rrapo Ormeni, në një lidhje telefonike me A2, siguroi qytetarët se lëkundjet që janë ndjerë mbrëmjen e djeshme dhe mëngjesin e sotëm janë...