Extra Urimi prekës, por plot humor i Agron Llakajt për të bijën

Urimi prekës, por plot humor i Agron Llakajt për të bijën

Sot e bija e humoristit të njohur, Agron Llakajt ka ditëlindjen. E sigurisht nuk kishte si të mungonte urimi i babait, një urim plot ndjenjë. “Të dua sa qielli e sa toka”, – ka shkruar ndër të tjera humoristi i njohur për të bijën

“Alkida ime!Bija ime…me njoftoi fb se sot ti ke ditelindjen,e cuditeshme..,te kam femijen tim por edhe friend ne facebook…,si erdhen koherat,edhe pse te kam ngjitur ne krah duhet pa tjeter te te uroj nga celulari…,ja keshtu sic jemi mbledhur te gjithe bashke,te gjithe me koken ulur mbi iphon, te gjithe te urojme ty…,secili me vete.

Une nuk di si po te uron yt shoq apo jot bije, sdi se si po te uron yt vella apo jotja kunate…, as qe e mendoj se si po te uron mami se ja ku ta them por mos ma nxirr fjalen…,Mami ka qare kur linde ti!Une u gezova se ti u bere motiv i jetes time dhe tones!Mos ta zgjas se po zgjat koken mami nga cel im(ceshtje vesi).Edhe 100 zemer e babit…,te them si ateher kur ishe 1 vit..Te dua sa qielli e sa toka!!!P.s..do me mbetet qejfi po sme bere ‘like’!”, ka shkruar ai vetëm pak çaste më parë në profilin e Facebook-ut.