20/06/2024
Authors Posts by American Eye

American Eye

71112 POSTS 0 Komente

PRAPË JU?

  Nga Viktor Malaj Ju rrugaça e sallahana, Vagabonda, shakllabana, Rriqna t’ndyt, mikrobe t’kqij, Që të mjerës ksaj Shqypni, Thellë i kini hy n’mushkni, Pa dhimë gjakun tu ia pi, Po, deri...

14 gjërat që nuk duhet t’i thoni KURRË në krevat

Është shumë mirë që të flisni për seksin në çift, por nuk mund t'i thoni çdo gjë partnerit tuaj. Ndaj duhet të keni parasysh 14...

Negociata me Metën për qeverinë teknike? Ja si përgjigjet Basha

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, sonte, në një lidhje live nga “Çadra e Lirisë” për emisionin Opinion, ka bërë më dije se Partia...

Horoskopi, e martë 21 shkurt 2017

Dashi Keni shumë mundësi të këndshme për të shijuar ditën sot ju të dashuruarit. Mjafton të zgjidhni një prej tyre dhe çdo gjë do të...

Konfirmohet, Bes Kallaku lë “Portokallinë” pas 14 vjetësh

Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ngjashme nga formati i njohur italian i humorit, “Zelig”, duke ëndërruar se...

Basha i përgjigjet ashpër Koçijançiçit për protestën: Ka edhe BE që...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu përgjigj deklaratës së zëdhënëses së BE –së, Maja Koçijançiç, e cila në një intervistë për TVSH tha...

Ezel dhe Angelina Jolie bashkë në një serial turk

Ata janë dy aktorë shumë të dashur. Angelina Jolie një simbol i bukurisë femërore dhe Kenan Imirzalioglu, i njohur më shumë me emrin e...

Messi “urdhëron” largimin e tre lojtarëve dhe trajnerit

I inatosur. I zhgënjyer. I mërzitur. Fytyra e Lionel Messi në fund të ndeshjes ishte një poemë. Ndeshja e Barcelona-s kundër Leganes ishte një...

Njihuni me dy adoleshentet, xhepistet e rrezikshme të Tiranës (FOTO)

Vajzat që shihni në foto janë dy 17-vjeçare të cilat ishin kthyer prej kohësh në një makth për banorët në kryeqytet. Dy xhepistet e Tiranës...

BE kundër bojkotit të PD: Debati politik brenda Kuvendit

Bashkimi Europian shprehet kundër vendimit të Partisë Demokratike për të bojkotuar Kuvendin. Maja Koçijançiç, zëdhënëse e Komisionit Europian, ka komentuar protestën e opozitës dhe vendimin...