Sport Dramë në familjen e Memushajt, e gjitha bota e futbollit është me...

Dramë në familjen e Memushajt, e gjitha bota e futbollit është me të

E gjithë bota e futbollit është në mbështetje të Ledian Memushajt.

Mesfushori shqiptar përjetuar një dramë të vërtetë familjare, pasi gruaja e tij ka humbur dy binjakët teksa ishte shtatzënë.

Portali i njohur “Eurosport” ka sqaruar se kanë qenë “arsye familjare” që e kanë shtyrë Mumushajn të largohet nga skuadra në prag të ndeshjes ndaj Lazios.

Mesfushori shqiptar është kapiten i skuadrës së Pescarës.

Lajmi në fakt ka tronditur dhe shokët e skuadrës, dhe klubin që i dha leje për të qëndruar pranë bashkëshortes së tij në këto momente të vështira.