Politika FOTO/ Rama, kafe me Thaçin dhe Pacollin

FOTO/ Rama, kafe me Thaçin dhe Pacollin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, menjëherë me të përfunduar seanca solemne për nderë të përvjetorit të nëntë të Pavarësisë së Kosovës, ka dalë në një kafe me kryeministrin shqiptar, Edi Ramën, ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi si dhe me ish-presidentin Behgjet Pacolli.

Në bazë të këtyre fotografive, Thaçi shihet mjaft i disponuar dhe i relaksuar nga biseda me miqtë e tij,  raporton “Zeri.info”.