Horoskopi Horoskopi, e shtunë 24 shkurt 2024

Horoskopi, e shtunë 24 shkurt 2024

DASHI

Jeni njerëz të fortë dhe koherent. Kur vendosni të bëni diçka, duhet ta arrini qëllimin tuaj me çdo mjet, edhe nëse të gjithë rreth jush ju thonë të mos jeni kokëfortë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, momenti pozitiv vazhdon, jeni plot energji. Periudhë e shkëlqyer sidomos për dashurinë, në fakt dikush do ta rizbulojë një të tillë.

BINJAKËT

Problemet që nuk janë zgjidhur do t’ju kthehen sërish për t’ju shqetësuar në javët në vijim; do të jetë një fazë më pak se e shkëlqyer e vitit. Mundohuni të merreni me debatet në dashuri.

GAFORRJA

Keni mendime, por jeni ende në një fazë rikuperimi. Në fund të marsit do të keni për të kaluar një test të rëndësishëm. Kujdes nga njerëzit e rremë…

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të shpenzoni më shumë para në këtë kohë. Në përgjithësi jeni shumë bujarë, por në çdo rast mos bëni gabim të ekspozoheni shumë financiarisht. Nesër përpiquni të shmangni diskutimet, t’i çoni përpara ose t’i shtyni ato…

VIRGJËRESHA

Ju është dashur të përballeni me ndarje të mëdha dhe ndaj tani nuk doni të dëgjoni për dashuri të vështira apo lidhje të kota. Po mësoni të jeni më konkret dhe realist.

PESHORJA

Jeni kontrovers këto ditë; ata që punojnë prej kohësh në një kompani menduan të largoheshin në janar, sepse gjenden në kushte armiqësore. Me Saturnin disonant, kjo fazë nuk është në të vërtetë një krizë. Jeni ju që keni pak energji për të bërë gjëra.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nuk ndiheni më të mirët, në nivel fizik edhe sepse do të keni shumë për të bërë. Megjithatë, gjatë orëve të ardhshme, do të jeni në gjendje të mbyllni një projekt me fitim. 2024 do të jetë një vit që do t’ju çlirojë nga shqetësimet dhe gjërat që nuk janë më në rregull.

SHIGJETARI

Nëse ka pasur konflikte të përsëritura në dashuri, do të duhet të jeni të kujdesshëm. Momentet e tensionit mund të kthehen gjatë fundjavës. Prandaj mos u nxitoni.

BRICJAPI

Jeni një shenjë e fortë dhe e vendosur, por mbani mend se është gjithashtu mirë të dëgjoni se çfarë thonë të tjerët herë pas here. Ata që janë mbyllur do të duhet të ndryshojnë qëndrim.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, ditë të rëndësishme, herë pas here do të dëshironit të ndryshoni diçka në jetën tuaj. Mos kërkoni të bëni revolucion, por të paktën shikoni horizonte të tjera.

PESHQIT

Një dashuri e papritur po vjen, për ata që janë beqarë, apo keni plane të mëdha me ata që tashmë i doni. Nga ana juaj ka një dëshirë të madhe për të përfunduar në sferën sentimentale.