Horoskopi Horoskopi javor: Çfarë do të ndodhë me shenjën tënde

Horoskopi javor: Çfarë do të ndodhë me shenjën tënde

Të martën nis sezoni i Binjakëve, i cili të ndihmon që të jesh edhe më kurioz/e dhe të përshtatesh me situata të ndryshme. Më pas, të enjten do të ndodhë Hëna e plotë te Shigjetari dhe ky është një moment për të manifestuar dëshirat e tua. Si përfundim, Jupiteri shkon te Binjakët dhe do të qëndrojë atje deri në vitin 2025.

Dashi

Ki pak më shumë besim te njerëzit, Dash! Hëna e plotë te Shigjetarët të frymëzon që të kesh më shumë shpresë, optimizëm dhe besim në jetën tënde. Lidhjet dhe financat e tua do të lëvizin në një drejtim më të mirë. Aftësitë e tua në komunikim gjatë kësaj jave do të jenë zjarr.

Demi

Shko më thellë dhe kërko të vërtetat e tua. Sektori i intimitetit do të të ndriçohet dhe ti do ta kesh më të thjeshtë që të bësh bisedat e vështira, të cilat i fuqizojnë raportet e tua. Një bashkëpunim interesant do të ndodhë mes Afërditës dhe Jupiterit dhe me shumë gjasa, do të sjellë më të mirat dhe gëzim në jetën tënde.

Binjakët

Gëzuar ditëlindjen, Binjakë! Nëse romanca është në listën e dëshirave të tua, atëherë do ta marrësh gjatë Hënës së plotë te Shigjetari. Një bashkëveprim interesant mes Afërditës dhe Jupiterit do të të motivojë që të rrëfesh historitë e tua me pasion dhe të hysh në vitet më të bukura dhe transformuese të jetës tënde. Urojmë që të gjitha ëndrrat e tua të realizohen!

Gaforrja

Qetësoje veten sepse gjithçka do të shkojë mirë. Hëna e plotë në Shigjetar të inkurajon të vendosësh qëllime të vogla, që të bësh ndryshime të mëdha. Bashkëpunimi i Afërditës dhe Jupiterit të motivon që të bëhesh më miqësor/e dhe të takohesh më shpesh me miqtë e tu. Kur Jupiteri të hyjë te Binjakët, do të përfundojë një proces i gjatë shërimi.

Luani

Shpreh të vërtetën tënde. Hëna e plotë në Shigjetar të inkurajon që të tregosh atë që të mban zemra. Do të tërheqësh drejt teje mundësi të reja fantastike në romancë dhe në biznes, ndaj shijoje këtë javë.

Virgjëresha

Përjetoji ndjesitë e tua. Një Hënë e plotë dhe e ndjeshme te Shigjetari të jep pranimin që të duhet dhe validimin e ndjenjave të tua. Nuk të duhet më shumë konfirmim. Nga mesi i javës, shpirti i aventurës depërton tek ti dhe të ndihmon të zgjerosh horizontin tënd.

Peshorja

Thuaje atë që mendon, por pa lënduar të tjerët. Komunikimi i qartë është një pikë e rëndësishme e Hënës së plotë te Shigjetari. Këtë javë, komunikimi është aftësia me seksi që do të kesh, ndaj përdore si duhet.

Akrepi

Ulu me këmbë në tokë, i dashur Akrep! Pas një muaji intensiv, Hëna e plotë në Shigjetar të ndihmon të përqendrohesh më shumë në trupin tënd. Afërdita dhe Jupiteri bashkëveprojnë për të zbukuruar dhe harmonizuar raportet e tua në mënyra të papritura dhe speciale. Ky është një muaj sa i ngjeshur, aq edhe i përqendruar te vetja, ndaj gjej balancën perfekte.

Shigjetari

Hëna do të ndriçojë për ty, Shigjetar! Këtë javë, me shumë mundësi do të kuptosh ku do të shkosh dhe çfarë do të bësh në jetën tënde. Një bashkëpunim i Afërditës dhe Jupiterit të ndihmon të rifitosh fuqitë e tua dhe të përqendrohesh te mirëqenia dhe një rutinë më e mirë.

Bricjapi

Ke nevojë për pak pushim, Bricjap! Hëna e re në Shigjetar ndriçon sektorin e tërheqjes nga kaosi dhe të ndihmon të gjesh një hapësirë dhe zonë më të qetë dhe të paqtë. Këtë javë do të duash që të jesh më i/e ndjeshëm/me se zakonisht dhe rikujto se kjo është totalisht okay. Përqendrohu te shëndeti yt mendor dhe fizik.

Ujori

Fuqia u përket njerëzve të tu, Ujor! Në Hënën e plotë në Shigjetar, do të kesh mundësinë të rilidhesh me komunitetin tënd, pas një muaji shumë të ngjeshur dhe të përqendruar te puna. Gjithashtu, do ta kesh më të thjeshtë të pranosh mendimet dhe ndjesitë e reja që të përshkojnë. Të premten, Jupiteri hyn te Binjakët, për të dominuar kreativitetin, mënyrat e reja të jetesës dhe ide që as nuk i dije që i kishe.

Peshqit

Shko në një nivel të ri! Këtë javë do të të duhet të ndërmarrësh një vendim të ri, të rrezikshëm, i cili mund të të sjellë shumë shpërblime. Do të përqendrohesh më shumë te shprehja e ndjesive dhe të bësh një dialog, që të mos vuash më me monologjet që i bën vetes. Guxim dhe sinqeritet! Kaq të duhen!