Showbiz Instruktorja e palestrës që po i vë flakën Instagram-it (FOTO)

Instruktorja e palestrës që po i vë flakën Instagram-it (FOTO)

Është një ndër blogeret më aktive në rrjetet sociale, ku “konkurron” rivalet me hiret e saj, që i kanë grumbulluar mbi 3 milionë ndjekës në Instagram dhe hapësirë në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Katya Elise Henry, që linjat e veta thotë se përveç dhuratës së natyrës, janë edhe falë punës së palodhshme në palestër.

Profesioni fillestar i saj është instruktore palestre, ndërsa ëndërron që të përfshihet në industrinë e modës, ëndërr që me gjasa do të realizohet.