Showbiz Mediat greke zgjedhin gazetaren sportive më seksi të Shqipërisë: Shijojeni (FOTO)

Mediat greke zgjedhin gazetaren sportive më seksi të Shqipërisë: Shijojeni (FOTO)

Portali grek “Freddo News.gr” ka bërë një artikull të dedikuar gazetares sportive më hot të Shqipërisë, që shumë shpejt u shpërnda në të gjitha portalet e tjera të shtetit grek. Përveç prezencës që e cilësojnë hot, ata bëjnë fjalë edhe për lidhjen e saj me futbollistin Bekim Balaj, gjë që të dy e kanë mohuar.

Këtë lajm nuk e ka lënë pa komentuar vetë ajo e cila krahas fotove të shpërndara ka shkruar: “ps.na ka marre malli per nje ndeshje SHQIPERI-GREQI. Me Agapi ILDA”.

Ja çfarë shkruan “Freddo News.gr” për Ildën:

“Edhe në Greqi kemi disa gazetare sportive të bukura, por edhe në Shqipëri nuk mbeten mbrapa. Ilda Bejleri është një nga to…Gazetarja sportive e “Supersport” është bërë shpesh herë pjesë e thashethemeve në shtetin fqinj për shkak të lidhjes së saj të supozuar me futbollistin e njohur Bekim Balaj. Megjithatë Ilda ka përgënjeshtruar diçka të tillë dhe deklaron e lirë. Shijojeni…”, shkruan portali “Freddo News.gr” në rubrikën “Freddo Girl”.

Dhe kur thotë shijojeni e ka fjalën për fotot e mëposhtme, të cilat ka zgjedhur për t’i bashkangjitur artikullit.