Showbiz Roza Lati tregon gjoksin pas ndërhyrjes plastike (FOTO)

Roza Lati tregon gjoksin pas ndërhyrjes plastike (FOTO)

E sulmuan për gjoksin e  vogël, por tani është momenti të ndryshojnë mendim.

Roza Lati është ndër të paktët personazhe publikë të cilët i kanë treguar publikisht ndërhyrjet që kanë bërë.

Madje moderatorja ka folur pa problem për dekoltenë e saj dhe dhimbjet pas zmadhimit. Megjithatë tani erdhi momenti të shohim rezultatin.

Vetë 28-vjeçarja ka zbuluar sot për herë të parë dekoltenë e re në emision.

Por të gjithë ata që e humbën, mund ta shohin në këtë foto.