19/05/2024
Tags Emily Ratajkowski

Tag: Emily Ratajkowski

Brad Pitt po del me “gruan më të bukur në planet”

Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski mund të jenë çifti i ardhshëm i Hollivudit që do të dominojë titujt kryesorë. Ishte Page Six e para që...

Emily Ratajkowski “kënaq” fansat (Foto)

Ajo ka bërë një tranzicion të butë në aktrim, me role në filma të tillë si “Feel Pretty dhe Gone Girl”. Por Emily Ratajkowski është...