14/06/2024
Tags Genta ismajli

Tag: genta ismajli

Genta Ismajli nuk njihet në fotot e fundit

Genta Ismajli tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fotot e publikuara nga Stambolli në Turqi. Fotot dhe videot nga një mbrëmje romantike shtuan zërat se...