Extra Genta Ismajli nuk njihet në fotot e fundit

Genta Ismajli nuk njihet në fotot e fundit

Genta Ismajli tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fotot e publikuara nga Stambolli në Turqi.

Fotot dhe videot nga një mbrëmje romantike shtuan zërat se ajo nuk ka qenë vetëm, por në shoqërinë e të dashurit të saj. Përballë këtyre spekulimeve të ngritura Genta nuk pati asnjë reagim.

Ajo ka publikuar foto të tjera në rrjetin e saj social Instagram dhe fansat kanë mbetur të habitur. Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të veçantë, në të cilin vjen tërësisht ndryshe, aq sa është e vështirë ta njohësh.

E veshur me kostum të zi dhe dekolte të hapur, Genta rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj.