23/05/2024
Tags Kokaina

Tag: kokaina

Me imazh të Pablo Escobar, kodet mbi 200 pakot e kokainës...

Një sasi kokaine është sekuestruar sot në Portin e Durrësit. Sasia e kokainës është gjetur pas kontrolleve të imtësishme që u është bërë kontenierëve...

Kush është personi i arrestuar për 120 kilogramët e kokainës të...

Klajdi Xibraku është një nga personat e arrestuar nga policia lidhur me sasinë prej 120 kilogramë kokainë e sekuestruar ditën e sotme në portin...

5 muaj hetime për grupin e kokainës, tre të arrestuar në...

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Shqiponja-t ndërmorën mbrëmjen e së martës një operacion në qytetin e Elbasanit. Këtë të mërkurë, policia dha informacion...

613 kg kokainë / Prokuroria zbardh bisedën e përgjuar mes Çekajt...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë pretencën ditën e sotme për 3 të akuzuarit e trafikut, të sasisë së konsiderueshme, prej 613 kilogramë...

Kokaina te bananet, Prokuroria kërkon 21 vite burg për Arbër Çekajn

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë pretencën, duke kërkuar 21 vite burg për Arbër Çekajn, 16 vjet për Donaldo Lushajn dhe 13 vjet...

Shqiptarët fshehin kokainën në pyll, ua shkatërron derri i egër

Një derr i egër ka shkatërruar thuajse 20 mijë euro kokainë që ishte fshehur në pyll nga një italian dhe tre shqiptarë. Policia e cila...

Rrëfimi në “Narcotica”: Shqiptarët do sillnin kokainë nga Venezuela në Porto...

"Narcotica", emisioni italian që ka hetuar rrugën e drogës drejt Italisë, në dokumentarin e tretë të transmetuar mbrëmjen e djeshme, është marrë me Shqipërinë....

Kokainë me vlerë 600 mijë euro, në pranga 37-vjeçari shqiptar (Emri)

Një shqiptar është arrestuar në Itali me 3 kg kokainë. Valentin Tuku, 37 vjeç jetonte me dokumente të rregullta në zonën e Maranelos. Ai ishte...

Gjyqi më i madh i kokainës në historinë e Gjermanisë lidhet...

Prokuroria e Landit në Bavari ka bërë gati aktakuzën për një nga proceset më të mëdha gjyqësore të kokainës në Gjermani. Priten rezultate dhe...