25/05/2024
Tags Trafiku i kokaines

Tag: trafiku i kokaines

“Goldfinger”: Kush është shkodrani që “zbardhi” me kokainë Europën

Detaje të reja kanë dalë rreth kreut të grupit kriminal në Shkodër, Jetmir Kastratit, të cilit iu sekuestruan 3 mln euro pasuri që kishte...

Rrëfimi në “Narcotica”: Shqiptarët do sillnin kokainë nga Venezuela në Porto...

"Narcotica", emisioni italian që ka hetuar rrugën e drogës drejt Italisë, në dokumentarin e tretë të transmetuar mbrëmjen e djeshme, është marrë me Shqipërinë....

Investigim i CNN: Korrupsioni në Venezuelë ka krijuar superstradën e kokainës...

Investigim i CNN, nga Nick Paton Walsh, Natalie Gallón dhe Diana Castrillon Trafiku i kokainës nga Venezuela drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës është duke...