14/04/2024
Tags Vrasje ne lac

Tag: vrasje ne lac

Vrasja e kushërinjve në Laç, një nga viktimat, ish-futbollisti i Superiores

Një nga dy të rinjtë e vrarë mbrëmë në qytetin e Laçit ka qenë ish-futbollisti i Kategorisë Superiore dhe të së Parës, Kelvin Jushi,...

Vrasja e dyfishtë në Laç, policia identifikon dy autorët

Disa orë nga ngjarja e rëndë ku dy të rinjtë Mikel Jushi 35 vjeç dhe Jani Jushi 30 vjeç ndërruan jetë si pasojë e...

Përplasja me armë zjarri në Laç, vdesin në spital dy kushërinjtë

Kanë ndërruar jetë në spital dy të plagosurit e mbrëmjes së sotme. Ngjarja e cila tronditi qytetin e Laçit, ndodhi rreth orës 20:15 në...