Extra Video/ Bën twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin

Video/ Bën twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin

Një video e cila tregon një grua nudo e cila bën twerk mbi një Ferrari të kuq dhe shoferi tymos një cigare u bë virale në rrjet.

Pamjet u filmuan në Marina Ibiza në ishullin e Ibizas në Spanjë. Të shumta ishin komentet negative që mori si video për shkak të përmbajtjes së saj.

Ibiza njihet për plazhet e saj të mbushur me diskoteka. Të rinjtë mblidhen nga e gjithë bota për të kaluar pushime të ‘çmendura’ në Ibiza.

Ju ftojmë të shikoni videon: