19/05/2024
Authors Posts by American Eye

American Eye

70428 POSTS 0 Komente

Milo: PD të tërhiqet nga qeveria teknike

Paskal Milo thotë se kërkesa e opozitës për qeveri teknike dëmton kauzën e saj për zgjedhje të lira dhe të ndershme. I ftuar në Top...

Pas sulmit në Paris, Presidenti Hollande thërret takim urgjent

Menjëherë pas sulmit terrorist në Paris të Francës ku për pasojë mbetën të vdekur dy policë dhe autori i sulmit, Presidenti francez Francois Hollande...

Nesër vendimi/ Mark Frroku nga Gjykata: Jam i pafajshëm, pasuria ime...

Nga Gjykata e Tiranës, duke folur përpara trupit gjykues, Mark Frroku e ka cilësuar të padrejtë qëndrimin e tij në paraburgim përgjatë këtyre dy...

Kelmendi mposht rusen dhe shpallet kampione e Europës

Majlinda Kelmendi është shpallur kampione e re e Europës. Xhudistja kosovare e ka fituar këtë çmim për herë të tretë në karrierë, pasi shkëlqeu në...

Në djall koalicioni e zgjedhjet, këta po na vrasin!

Bisedova me një mjek sot, i cili më tha se shkaku kryesor i rritjes së sëmundjeve kancerogjene janë ilaçet (përdorimi pa kriter që bëhet...

Marrëdhënia e shenjave të horoskopit me seksin: Nga Dashi te Peshqit,...

Dashi Keni fatin të posedoni një temperament seksual shumë të shëndetshëm, potent dhe pa komplikime. Është e lehtë të zgjodh dëshirën tek ju, e nuk...

Lejoi ndërtime pa leje, arrestohet efektivi i policisë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, sipas urdhrit të Prokurorit, ka vënë nën arrest një punonjës policie për shkak të dyshimeve për korrupsion...

Bregu jep lajmin e mirë: Vizita e McAllister mund të na...

Kryetarja e Komisionit te Integrimit Majlinda Bregu, shpreson qe negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, të ndihmojë arritjen e...

Horoskopi, e enjte 20 prill 2017

Dashi Do të përfitoni kënaqësi nga një veprim që e keni bërë të shtyrë vetëm nga ndjenja e detyrës. Ju pret një surprizë tepër e...

Pas amerikanëve, rusët sjellin superbombën e tyre

Rusia sjell superbombën, lindur në Rusi në 2007, cilësuar si “babai i të gjitha bombave” mban stafetën mbi gjithë të tjerët. Ushtria ruse thotë se...