19/05/2024
Authors Posts by American Eye

American Eye

70426 POSTS 0 Komente

Vaji i ullirit, Julia Roberts e përdor për duart, Sofia Loren...

Shumë njerëz e përdorin vajin e ullirit nëpër gatime të ndryshme dhe sallata, por disa të tjerë e përdorin atë si një produkt kozmetik...

Pushohet çështja e “21 janarit”, Strasburgu 109 mijë euro dëmshpërblim familjarëve

Gjashtë vite nga 21 janari i 2011, Gjykata e Strasburgut ka pushuar dosjen e 21 janarit, të hapur prej familjarëve të viktimave që në...

Vendoset sekuestro preventive për 41.500 m2 tokë në Theth, ish-zyrtari ua...

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur sekuestro preventive për rreth 41.500 m2 tokë në zonën turistike të Thethit, e dyshuar si...

Fetie Kasaj rrëfen dramën familjare: Im bir nuk ka asnjë lidhje...

E ftuar në studion e “Pasdite në Top Channel”, ish-kampionia e peshëngritjes Fetie Kasaj, tashmë oficere e policisë, rrëfeu për herë të parë një...

Njihuni me grupin shqiptar të grabitjeve me miliona euro në Greqi....

Katër shtetas shqiptarë pjesë e një grupi kriminal që merrej me plaçkitje të armatosura dhe vjedhje të banesave luksoze në Atica të Greqisë kanë...

Rama: S’ka kompromis për Vettingun

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur po përmes rrjeteve sociale një statusi të mëhershëm të Lulzim Bashës në lidhje me Vettingun. “Lulëzimi, paska dëgjuar sikur...

Aksident në Vlorë, përfshihen pesë mjete

Një aksident automobilistike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, në bulevardin e qytetit. Në aksident janë përfshirë pesë mjete dhe fatmirësisht nuk ka pasur...

Negociatori i Merkel të martën në Tiranë, sjell paktin për krizën

Të martën në Tiranë mbërrin Kreu i Komisionit të Jashtem të Parlamentit Europian, njeriu i kancelares Angela Merkel, David McAllister. Burime për Vizion Plus bëjnë...

Si të kuptoni që partneri juaj po ju tradhëton?

Pas një ndarjeje mund të fshihen 1001 shkaqe, por tradhëtia është më e dhimbshmja për shumë prej nesh. Mund t’i vendosni shumë emra si...

Skandal me informalitetin e ambasadës shqiptare në Turqi

Ministria e Jashtme Abuzime me donacionet, me tenderat, blerje pa fatura tatimore. Janë këto disa prej shkeljeve ligjore të konstatuara nga një auditim për periudhën...