20/06/2024
Authors Posts by American Eye

American Eye

71105 POSTS 0 Komente

Kërcënimi i Bashës, Klosi: Përpjekje për t’u bërë burrë në sytë...

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, gjatë një interviste për Shqiptarja.com, është shprehur se thirrjet e kryetarit të opozitës, Lulzim Basha për luftë...

Horoskopi, e diel 26 shkurt 2017

Dashi Ditët e para të javës mund të kenë qenë mjaft të komplikuara. Dikush mund të ketë pishmane, dhe nëse keni pasur situata tensioni nuk...

I bën masazh në transmetim ‘live’, por ja çfarë i bën...

Ndodh edhe kështu kur e teproni me masazhin! Një masazhator e pësoi prej një modeleje në transmetim të drejtpërdrejt teksa i vendosi duart aty...

Juventus nis arratinë

Juventus ka fituar 2-0 ndaj Empoli në “Juventus Stadium”, duke konfirmuar se po shkon gjithmonë e më i sigurt drejt titullit të gjashtë radhazi...

10 karakteristikat te femrat që çmendin meshkujt

E keni menduar ndonjëherë se çfarë ju bën tërheqëse para një mashkulli. Studimet shkencore kanë zbuluar se janë këto karakteristika: 1)Buzët Në Universitetin e Mançesterit, zbuluan...

10 filmat më të mëdhenj për artin e vjedhjes

Në 100 vitet e fundit, filmat na kanë shfaqur dhe treguar skema të hartuara vjedhjesh, duke luajtur me simpatitë tona: duhet të mbështesim ligjin...

Skënderbeu fiton në Shkodër dhe merr kryesimin

Është mbyllur me fitoren minimale të kampionëve në fuqi, supersfida e mbrëmjes së të shtunës mes Vllaznisë dhe Skënderbeut e zhvilluar në stadiumin thuajse...

Instruktorja e palestrës që po i vë flakën Instagram-it (FOTO)

Është një ndër blogeret më aktive në rrjetet sociale, ku “konkurron” rivalet me hiret e saj, që i kanë grumbulluar mbi 3 milionë ndjekës...

Ky është personi që rrahu Kreshnik Spahiun (FOTO)

Personi që rrahu Kreshnik Spahiu, Flamur Pirraçi dyshohet se është fans i PD-së. Ai ka në profilin e tij në “Facebook” një foto me ish-kryeministrin...

Dhjetë gjërat që njerëzit e suksesshëm i bëjnë çdo ditë

Çfarë zakone, taktika dhe rutina përdorin njerëzit më të suksesshëm për të realizuar arritjet e tyre të jashtëzakonshme? Një djalë donte ta dinte këtë....