19/07/2024
Tags Arber cekaj

Tag: arber cekaj

Arbër Çekaj përplaset me prokurorin Kondili: Jam në burg se jam...

Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka rrëzuar kërkesën e avokatit Maks Haxhia për pezullimin e procesit për Arbër Çekajn, pronari i kompanisë “Abi Gardën” që...

613 kg kokainë / Prokuroria zbardh bisedën e përgjuar mes Çekajt...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë pretencën ditën e sotme për 3 të akuzuarit e trafikut, të sasisë së konsiderueshme, prej 613 kilogramë...

Kokaina te bananet, Prokuroria kërkon 21 vite burg për Arbër Çekajn

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë pretencën, duke kërkuar 21 vite burg për Arbër Çekajn, 16 vjet për Donaldo Lushajn dhe 13 vjet...