19/07/2024
Tags Eugenio Galdon

Tag: Eugenio Galdon

Biznesmeni spanjoll që u sulmua nga Kokëdhima rikthehet në Shqipëri për...

Shqiptarët e njohën biznesmenin Eugenio Galdon dhe familjen e tij pas videos me pronarin e ish-lokalit "Panorma" në Porto Palermo me të cilin u...

“Goditi edhe kamarierin”, milioneri spanjoll sqaron incidentin me Mihal Kokëdhimën

Eugenio Galdon, milioneri spanjoll që u sulmua në verë nga pronari i lokalit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, ka kthyer në kujtesë gjithë ngjarjen...