21/06/2024
Tags Prokurori Arjan Ndoji

Tag: Prokurori Arjan Ndoji

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

Një javë pas atentatit ndaj mjetit që ai drejtonte, ndërroi jetë shoferi i prokurorit Arjan Ndoj, Andi Maloku. Lajmi është konfirmuar nga familja e tij. 30-vjeçari...

Atentati ndaj prokurorit, Redian Rraja mohon përfshirjen

Redian Rraja ka mohuar të jetë përfshirë në ngjarjen ku iu bë atentat prokurorit Arjan ndoji së bashku me dy të tjerë. Këtë e kanë...

KLP, kërkesë Arta Markut: Nis hetimin për prokurorin Arjan Ndoji

Këshilli i Lartë i Prokurorisë kërkon të nisin hetimet për prokurorin Arjan Ndoji. KLP i është drejtuar me një shkresë kryeprokurores Arta Marku ku i...

Atentati/ Gazetari: Rraja ka lidhje me grupin rival të Rumit. Zv/ministri...

Gazetari i Tv Klan Spartak Koka informon se Redjan Rraja që është arrestuar si një nga atentatorët e dyshuar ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe...

Flet prokurori Ndoja: Unë nuk i trembem askujt

Arjan Ndoja pohon se ai nuk është ndjerë në asnjë çast i kërcënuar me jetë, deri në momentin që emri i tij është lakuar...

Çfarë u gjet në makinën e prokurorit: Dosja e Skerdilajd Konomit...

Burime brenda Policisë së Shtetit, i thanë Top Channel se në bagazhin e makinës ku ndodhej prokurori i Durrësit së bashku me një person...

DETAJE/ Redjan Rraja qëlloi me kallash ndaj prokurorit, e tradhtuan shenjat...

Policia ka tashmë një të arrestuar për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. Redjan Rraja është personi që ka qëlluar me kallashnikov drejt makinës së prokurorit...

Atentati ndaj Prokurorit, “Xhisela” dhe vrasja e Çiços / Kush është...

Redjan Rraja, 34-vjeç nga Fushë-Kruja është i pari person që është vënë në pranga, si i dyshuar për atentatin e rëndë të Durrësit, ku...

Atentati i Shkozetit/ Ish-drejtuesi i policisë: Nuk ishte prokurori objektiv

Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se referuar vendit të ngjarjes ku...

Atentati ndaj prokurorit, gazetarja jep detaje: Nuk ishte një mesazh, atentatorët...

Në emision “Open” në Top Channel është diskutuar për atentatin e Shkozetit. Gazetarja Anila Hoxha tha se përplasjet në Durrës janë të shumta dhe...