Aktualitet Durrës/ Tragjedi në familje, djali vret babain dhe nënën në Xhafzotaj

Durrës/ Tragjedi në familje, djali vret babain dhe nënën në Xhafzotaj

Durrësit është tronditur mëngjesin e sotëm nga një krim i rëndë në familje, ku djali ka vrarë babain dhe nënën e tij.

Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur në fshatin Xhafzotaj.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë arrestimin e autorit të vrasjes së dyfishtë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se vuan nga probleme mendore.