Te tjera FOTO/ Ilir Metën nuk e keni parë kurrë kështu

FOTO/ Ilir Metën nuk e keni parë kurrë kështu

Në kulmin e debatit politik në vend rreth koalicionit PS-LSI dhe pas shkarkimit të fundit të ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani, kryetari i Kuvendit Ilir Meta shfaqet në një foto duke u relaksuar me macen e tij Sasha, në ambientet e shtëpisë së tij.