Horoskopi Horoskopi, e diel 27 shtator 2020

Horoskopi, e diel 27 shtator 2020

Dashi

Sot do të jeni shumë më të fortë se ditët e fundit. Tani po e menaxhoni jetën tuaj shumë kaotike. Gjithashtu, duhet të krijoni më shumë hapësirë ​​për veten dhe njerëzit që doni. Bëhuni gati, sepse deri në nëntor ju do të keni të ngjarë të zgjidhni një problem pune që ju shqetëson prej disa kohësh, mbase do t’ju duhet të mbyllni edhe disa projekte. Prisni! Nga dhjetori shumë situata do të thjeshtohen!

Demi

Ju do të duhet të bëni kujdes të jashtëzakonshëm. Do të jeni shumë nervozë dhe pak vogëlsira do të jenë të mjaftueshme për t’ju bërë të shpërtheni. Sikur të mos mjaftonte kjo, në orët e ardhshme mund të ketë vonesa, disa momente shqetësimesh ose trazire që do t’i komplikojnë gjërat. Bëni kujdes!

Binjakët

Sot do të keni shumë forcë. Pritet një e diel pozitive, veçanërisht në lidhje me marrëdhëniet. Nëse jeni duke përjetuar një krizë të thellë me partnerin tuaj gjatë kësaj kohe, duhet të punoni për ta zgjidhur atë sa më shpejt të jetë e mundur. Muaji Tetor do të vendosë shumë çifte me shpinë pas murit, dhe do t’i detyrojë ata të përballen me realitetin!

Gaforrja

Sot dhe gjatë gjithë pjesës së mbetur të shtatorit duhet të përpiqeni të lini mënjanë shqetësimet tuaja për punën dhe të bëni vend për dashurinë. Fundi i muajit dhe tetori do të favorizojnë ndjenjat: mos shfrytëzimi i kësaj periudhe do të ishte turp! Shqetësimi juaj i madh, në këtë moment, mbetet puna: mbase do të detyroheni të ndryshoni punë ose do të duhet të përballeni me disa bllokime të papritura. Prisni!

Luani

Do të duhet të siguroheni që të mos e teproni, sepse do të jeni shumë të lodhur. Për një ditë ju keni qenë mjaft intolerantë dhe nuk keni dëshirë të dëgjoni ata që ju bezdisin ose ju bëjnë të humbni kohë pa nevojë. Në orët e ardhshme mund të ndjeni një mungesë, disa shqetësime të vogla në marrëdhëniet me të tjerët. Bëni kujdes!

Virgjëresha

Sot do të gjeni qetësi më të madhe. Ju do të jeni në gjendje të karikoni bateritë pas një jave mjaft të lodhshme. Gjatë kësaj kohe, mund ta keni të vështirë të punoni me njerëz të trishtuar ose nervozë. Pavarësisht nga gjithçka, ju vazhdoni të keni ide të mira dhe deri në fund të këtij 2020, veçanërisht në nëntor, do të keni një rikthim të mirë me biznesin tuaj. Gjithashtu, në tetor Venusi do t’ju sjellë dashuri dhe miqësi.

Peshorja

Hëna do të jetë në favor: do t’ju lejojë t’i shihni gjërat me më shumë optimizëm. Do të jetë një dhuratë nga perëndia, veçanërisht në një kohë si kjo, në të cilën ju jeni vënë në provë. Në fakt, në muajt e fundit, ka të ngjarë që ju është dashur të rishikoni rolin tuaj të punës ose të keni bërë detyrat e shtëpisë me shumë mundime. Edhe në dashuri, fjala përgjithmonë mungonte.

Akrepi

Sot do të jeni shumë të trazuar. Edhe nëse do të rrethoheni nga njerëz të padurueshëm, përpiquni të mos shpërtheni! Mos bini në tundimin për të provokuar tjetrin, përndryshe rrezikoni të nxisni një seri debatesh të pafundme. Shumë mendje e shëndoshë do të nevojitet këtë të diel.

Shigjetari

Duhet të planifikoni një udhëtim të bukur, një udhëtim të shkurtër. Është koha të lini pas vetes tensionet e përjetuara gjatë pjesës së parë të vitit dhe të filloni një fazë të re. Në dashuri duhet të keni dikë inteligjent pranë jush, i cili di të respektojë nevojën tuaj për hapësirë, për liri. Nëse nuk është kështu në tetor, problemet mund të lindin në çift!

Bricjapi

Ju do ta përfundoni muajin shtator në një mënyrë të qetë. Tetori do të jetë një muaj që do t’ju sjellë lajme, disa mundësi më shumë edhe në frontin e punës. E rëndësishme është të vazhdoni me qetësi, pasi ju pëlqen. Projektet e reja do të lindin nën shenjën më të mirë.

Ujori

Do të keni Hënën në shenjën tuaj: do të jeni fjalë për fjalë elektrikë, të ndezur. Edhe nëse do të ndjeni shumë acarim, përpiquni të mos e kaloni masën, kontrolloni veten. Mania juaj këto ditë është puna, duhet të zgjidhni disa çështje pune dhe parash.

Peshqit

Duhet të përpiqeni të rregulloni një mosmarrëveshje në dashuri. Përdorni këto ditë për të zgjidhur problemet tuaja të marrëdhënies, pavarësisht nëse janë pasiguri, shumë xhelozi apo dy histori paralele. Tetori do të jetë një muaj i rrezikshëm në këtë kuptim! Nuk do të lejojë më marrëdhënie ku nuk ka më një ndjenjë të sinqertë. Mundësi të reja po vijnë në punë.