Horoskopi Horoskopi, e hënë 18 mars 2019

Horoskopi, e hënë 18 mars 2019

Dashi

Dashura: Yjet ju premtojnë një ditë të lumtur, por edhe nëse do të ketë kontraste, do të dini se si të sillni harmoninë përsëri. Erosi i bën gjërat më të lehta. Beqarët do të jetë në gjendje të jetojnë një flirt, i cili e di nëse një dashuri e qëndrueshme mund të lindë.

Puna: Jupiteri dhe Marsi janë në anën tuaj. Disa nga ju do të marrin një përgjigje të shumëpritur.

Demi

Dashuria: Venusi në shenjë të çon që të jeni më optimistë. Shumë do të jenë në gjendje të gëzohen për një marrëdhënie që po shkon mirë, por edhe për një miqësi të re. Duke pasur parasysh marrëdhëniet konkrete edhe për zemrat e vetmuara, udhëtimi do të lehtësohet edhe për ata që kanë një dashuri të largët.

Puna: E shkëlqyeshme në sektorin e punës, sot ju do të vendosni gjithçka që keni lënë në pritje, veçanërisht në zyrë.

Binjakët

Dashuria: Pak mister do të karakterizojë këtë ditë që ju do të kaloni me gëzim me të dashurit tuaj. Do të ketë sqarime dhe shumë kthesa të papritura. Marsi ndihmon beqarët për të identifikuar personin e duhur.

Puna: Qëllimet e vendosura fillojnë të shihen, një fazë e re e jetës suaj po hapet, e jetoni atë në maksimum.

Gaforrja

Dashuria: Ju jetoni në një kohë shumë të lumtur në dashuri. Nëse keni qenë me partnerin/en tuaj për një kohë, ju do të përforconi marrëdhënien, nëse jeni së bashku së fundmi, marrëveshja sugjeron një lidhje të qëndrueshme! Zemrat e vetmuara do të shkojnë në kërkim të aventurave të reja dhe do të gjejnë bukë për dhëmbët e tyre!

Puna: Trajtoni çdo situatë me përkushtim, sfera profesionale duhet të kujdeset dhe ju duhet të përqendroheni.

Luani

Dashuria: Ju po bëni gjithçka për të krijuar harmoni rreth jush dhe duket se përpjekjet tuaja po japin fryt. Surprizoni të dashurin/ën tuaj me një surprizë! Beqarët do të duhet të përpiqen të kuptojnë nëse ata me të vërtetë duan të jenë vetëm.

Puna: Çdo gjë do të jetë e ndritshme sot, do të ketë mundësi të favorshme që do të përmirësojnë çfarëdo sektori që zgjidhni.

Virgjëresha

Dashuria: Disa diskutime në marrëdhëniet e çiftit do ta bëjnë dialogun dhe shkëmbimet e mirëkuptimit më të gjalla. Është një kohë emocionuese për ju të Virgjëreshës! Për beqarët do të jetë një ditë për të jetuar me intensitet të madh, dashuria njofton lajme të shkëlqyera edhe për ju.

Puna: Me Hënën në opozitë, mund të ketë pakënaqësi që do të shkaktonin mosmarrëveshje me kolegët.

Peshorja

Dashuria: Harmonia mbretëron në marrëdhënien tuaj dhe në këtë periudhë do të jeni të vetëdijshëm se kjo është e ardhmja që dëshironi. Beqarët do të jenë në gjendje të zgjerojnë kontaktet e tyre për të shpresuar se ata e dinë dikë që vlen të ndjekin, por ruhuni nga zhgënjimi.

Puna: Mos shtyni çështjet e pazgjidhura, por merreni me to, vetëm në mënyrë që të arrini qëllime të rëndësishme.

Akrepi

Dashuria: Nëse jeni me partnerin/en tuaj, do të keni shumë për të bërë për të planifikuar të ardhmen tuaj. Kushdo që dëshiron të krijojë diçka të fortë duhet të bëjë diçka, të angazhohet seriozisht! Takime të mahnitshme për beqarët, shumë prej jush do të bëjnë miq të rinj.

Puna: Kontaktet e reja dhe perspektivat e reja do të hapen për ju, Mërkuri mbron çdo iniciativë tuaj.

Shigjetari

Dashuria: Pas një faze të trazuar, jeni gati për ndryshime dhe doni stimulime të reja. Vetëm mendoni për gjërat e zakonshme, dhe kthehuni në lojë! Beqarët do të takohen me njerëz shumë interesantë, të tilla si për t’i bërë ata të planifikojnë pushimet dhe udhëtimet!

Puna: Mërkuri do t’ju udhëheqë drejt zgjedhjeve të drejta dhe do të lini pas një periudhe që ka qenë e padurueshme.

Bricjapi

Dashuria: Keqkuptimet e vogla mund të mërzisin marrëdhënien e çifteve. Për fat të mirë, dashuria është më e fortë se çdo keqkuptim dhe sot ju do të keni prova! Kanë ardhur shumë surpriza për beqarët, Hëna ju shtyn të shijoni çdo gjë të vogël që do t’ju ndodhë sot.

Puna: Përveç punës dhe angazhimeve, gjithashtu kujdeseni për marrëdhëniet dhe do të shihni partneritete të papritura.

Ujori

Dashuria: Vazhdoni të ndjeheni si një peshk nga uji dhe nuk mund të prisni që të dilni nga rutina juaj. Dyshimet për jetën tuaj të dashurisë shfaqen dhe bëhen të padurueshme. Ditë interesante për beqarët të cilët do të jenë në gjendje të kenë marrëdhënie të reja. Venusi premton aventura të reja.

Puna: Ju do të jeni kreativ dhe të shkëlqyeshëm, guxoni dhe vendosni në lojë idetë tuaja origjinale që do të pranohen dhe vlerësohen.

Peshqit

Dashuria: Sot ju do të dini se si të rrethoni atë që ju pëlqen. Një atmosferë paqësore dhe bashkëpunuese mbretëron në familje, por kini kujdes nga gabimet, dikush mund t’i mërzisë planet tuaja! Beqarët do të takohen me njerëz të mirë që do të jetë e madhe për të jetuar një ditë të lumtur.

Puna: Një periudhë shumë interesante hapet për të shënuar hite të rëndësishme. Keni të gjitha parakushtet për të fituar.