Horoskopi Horoskopi, e premte 24 shkurt 2017

Horoskopi, e premte 24 shkurt 2017

Dashi 

Në sajë të ndikimit të Uranit, Saturnit dhe Plutonit, dita do të jetë e luhatur. Megjithatë do arrini të dominoni ndaj atyre që ju vendosin në vështirësi, duke futur në lojë kartat fituese.

Demi 

Dikush prej jush do të ketë një mundësi të mirë, për të plotësuar diçka që dëshiron. Mos kërkoni ndihmën e personave që nuk bëjnë gjë tjetër veçse duan shkëmbim nderesh. Mundohuni që njerëz të tillë t’i injoroni plotësisht.

Binjakët 

Dita mund të mos nisë sipas pritshmërive që keni, por mos u druani, pasi situata do ndryshojë shpejt. Organizohuni në mënyrë që të kaloni një ditë të qetë, në shoqërinë e një njeriu special. Hëna ju këshillon që të ndryshoni disi look- un.

Gaforrja 

Një turbullirë e madhe e yjeve, mund t’iu përballë me të papritura me miqtë tuaj. Gjatë kësaj dite do të merrni një mesazh për të ardhmen, qoftë nga një person apo nga një situatë e caktuar. Mos e neglizhoni.

Luani 

Do të jetë ndikimi i Hënës ai i cili do të luajë rol në vështirësitë e ditës. Do të ndesheni në probleme të vogla dhe të bezdisshme, të cilat do bëjnë që të humbni sensin e reflektimit. Zgjidhjet do i keni në dorën tuaj, vetëm se do e keni të vështirë që t’i shikoni. Ata që janë vetëm do kenë ftesa të shumta për takime sot.

Virgjëresha 

Kjo është shenja më e favorizuar e ditës në atë pikë, sa që yjet ju këshillojnë të mos planifikoni asgjë, pasi gjërat do të rrjedhin vetë. Lëreni që të jetë dita, ajo që do japë direktivat dhe ju vetëm ndiqini dhe do të shihni se dita do të kalojë ndryshe nga e zakonshmja. Fat edhe me financat.

Peshorja 

Ndiqni rrugën tuaj, pa kthyer kokën mbas. Disa nga të lindurit e kësaj shenje do të kenë disa probleme, origjinën e të cilave nuk do e kuptojnë dot. Megjithatë këshillohet që ta merrni ditën pozitivisht dhe të visheni me ngjyra. Beqarët do kenë takime interesante të cilat mund t’i sjellin edhe ndryshime serioze.

Akrepi 

Do të keni të bëni me njerëz, me të cilët nuk bini shumë dakord. Edhe fusha e ndjenjave do të jetë e çrregullt. Angazhohuni që të ekuilibroni situatat. Duhet të vendosni pikat mbi i dhe të jeni të vendosur në hapat që ndërmerrni. Financat do vijnë duke u përmirësuar.

Shigjetari

Ndoshta jo i gjithë faji është i atyre që ju keni pranë, ndaj bëni kujdes me gjaknxehtësinë. Do e gjeni veten të ekspozuar ndaj problemeve në këtë të premte, pa ditur të shpjegoni arsyen. Gjithsesi këshillohet që gjithçka t’ia lini në dorë kohës, ajo do ju vijë në ndihmë.

Bricjapi 

Kjo ditë do jetë jashtë të zakonshmes. Gjithçka do të nisë me një lajm që do të merrni në mëngjes. Një person i hareshëm do të bëjë që ju të kaloni nga një situatë e rrezikshme në një tjetër të favorshme. Mundësi të tilla nuk duhet t’i lini t’ju ikin nga duart lehtë.

Ujori 

Prioritet i momentit është që të sillni gjithçka rrotull një fakti që ka shumë rëndësi për ju. Për të mos bërë gabime të cilat mund të kenë pasoja, mundohuni të organizoheni në mënyrë selektive. Edhe këshillat e miqve apo njeriut të zemrës nuk do ju bënin dëm.

Peshqit 

Një ndjenjë e veçantë do të lindë tek ju, e cila do të kërkojë që të mbani një qëndrim. Horoskopi i kësaj të premte kërkon që vendimet e rëndësishme të merren menjëherë dhe të mos i shtyni. Sa më pas dore t’i lini gjërat, aq më shumë do jeni ju të humburit.