Sport Ibrahimovic, gol të pabesueshëm në moshën 37-vjeçare (VIDEO)

Ibrahimovic, gol të pabesueshëm në moshën 37-vjeçare (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic ka shënuar një gol të mrekullueshëm në kampionatin amerikan të futbollit.

37-vjeçari suedez kontrolloi topin në zonë me një sombrero dhe më pas shënoi me roveshatë në humbjen e Los Angeles Galaxy ndaj New England Revolution.