Politika Monika Kryemadhi fiton milionat në programin e ‘TCH’, zbulon planin si do...

Monika Kryemadhi fiton milionat në programin e ‘TCH’, zbulon planin si do i shpenzojë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ishte bashkë me vajzën e saj Era në programin “100 milionë” në Top Channel.

Nene dhe bije ia dolën duke u pergjigjur sakte në 8 pyetje të lojës, duke arritur te fitoje 7.5 milionë lekë.

Këto para tha Kryemadhi do të shkojnë për bamirësi.