Aktualitet Pak sekonda pas atentatit, pamjet e nxjerrjes nga makina të prokurorit

Pak sekonda pas atentatit, pamjet e nxjerrjes nga makina të prokurorit

Detaje të tjera zbulohen nga atentati me tre të plagosur në Durrës, mes të cilëve është edhe prokurori Arjan Ndoji.

Gazetarja e Enkelejda Arapi bën me dije për abcneës.al se njëri prej të plagosurve krahas Ndojit janë Andi Maloku dhe Aleksandër Laho.

Ndërkohë, janë zbuluar pamje nga momenti i nxjerrjes së të plagosurve nga makina fill pas atentatit.

Në foto duket momenti kur pranë makinës së prokurorit është afruar një makinë tjetër luksoze dhe po nxjerrin të plagosurit për t’i dërguar në spital. /abcnews.al