18/07/2024
Tags Atentati

Tag: atentati

Pista e re për atentatin: Pjesë e luftës për kontrollin e...

Janë zbardhur detaje të reja që hedhin dritë mbi atentatin e realizuar dje ndaj makinës me të cilën udhëtonte prokurori Arjan Ndoja dhe Landi...

“Plumbat nuk ishin për mua”, zbardhet dëshmia e prokurorit Ndoji

Prokurori Arjan Ndoji ka dëshmuar për hetuesit nga spitali. Ai tregon se para atentatit ndodhej në një restorant duke drekuar, ndërsa mohon që të...

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit, Basha: Krimi nuk e ka frikë...

Atentatin e ndodhur pasditen e kësaj të premteje në Durrës, ku mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoj dhe dy persona të tjerë, Lulzim Basha...

Atentati ndaj prokurorit/ Gjendet automjeti i braktisur, brenda tij armë dhe...

Një automjet tip Mercedez Benz E Class me ngjyrë gri, është gjetur pak minuta më parë në zonën e Ishmit dhe dyshohet se iu...

VOA: Arjan Ndoja, figurë kontroverse me shumë dritëhije

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja ka qenë mbrëmjen e së premtes shënjestër e një atentati. Automjeti me të cilin ai po udhëtonte është qëlluar...

Pak sekonda pas atentatit, pamjet e nxjerrjes nga makina të prokurorit

Detaje të tjera zbulohen nga atentati me tre të plagosur në Durrës, mes të cilëve është edhe prokurori Arjan Ndoji. Gazetarja e Enkelejda Arapi bën...

I theu kockat biznesmenit, kush ndodhej në makinën e prokurorit që...

Detaje të reja kanë dalë nga atentati me një viktimë të dyshuar dhe dy të plagosur. Makina drejt së cilës është qëlluar i përket...

Atentat prokurorit të Durrësit, plagoset bashkë me shoferin dhe “të fortin...

Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja, mbeti i plagosur në një atentat të organizuar kundër tij në autostradën Tiranë-Durrës. Bashkë me të u plagos shoferi...