Politika Patozi kunja “çunave dhe gocave të PD-së” për afrimin me LSI: Kujdes...

Patozi kunja “çunave dhe gocave të PD-së” për afrimin me LSI: Kujdes se iu nxehet Mona…

Astrit Patozi ironizoi marrëdhënien e re që ka nisur të krijohet mes demokratëve dhe LSI-së.

Ish-deputeti këshillon ato që i quan “çuna dhe goca të PD-së” ta marrin qetë me akuzat kundër Edi Ramës për reformën territoriale, sepse ajo u bë në marrëveshje me Ilir Metën.

“Jo se ajo ishte e mirë, por kam frikë se do të nxehet Monika dhe do të thotë që ishte më e keqe ajo e Lulit me Edin me 18 maj, kundër LSI-së”, shkruan Patozi.