Aktualitet “Po planifikonte dasmë”, kush ishte vajza që vdiq sot në Elbasan (FOTO)

“Po planifikonte dasmë”, kush ishte vajza që vdiq sot në Elbasan (FOTO)

Pak orë më parë, në një aksident tragjik në Elbasan, humbi jetën 20-vjeçarja Kamela Hamiti dhe u plagosën 4 persona të tjerë.

auto_screenshot-8_1487515693-1438412148751655714716146-184716071979468-3846978889366400450-n_1487515626-5663912148751655015356480-210488339402241-523776410012078291-n_1487515625-3301762148751655115726641-226981847752890-3571471802157918536-n_1487515627-489453148751654915267711-210488942735514-3416172268699102722-n_1487515627-83141561487516547

Aksidenti ndodhi si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, njëri tip “Ford”, ku ndodhej e reja dhe tjetri tip “Wolkswagen”.

Image

Por kush është e reja, të cilës tragjikisht iu prenë ëndrrat dhe jeta në mes? Pranë JOQ, ka shkruar një mik i saj, duke treguar detaje që e bëjnë akoma më prekëse këtë ndarje tragjike.

Kamela jetonte në Elbasan dhe ishte e fejuar prej një viti. Çifti ishte shumë i dashuruar dhe megjithëse nuk e kishin vendosur datën e martesës, kishin filluar të planifikonin se si do ta bënin dasmën.