Kryesore Reforma në Drejtësi/ Rama: Shihni armiqtë e saj dhe kuptoni sa jetike...

Reforma në Drejtësi/ Rama: Shihni armiqtë e saj dhe kuptoni sa jetike është!

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në Twitter ka reaguar në lidhje me 3-vjetorin e Reformës në Drejtësi.

Kreu i qeverisë thotë se “mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane”.

Kryeministri Rama në Twitter:

3 vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi,mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane⚖ #KrenarpërPS🌹dhe mirënjohës për miqtë e partnerët në këtë betejë për të ardhmen.