Extra Rita do të këndojë falas në Kosovë, Dua kërkon shumën marramendëse

Rita do të këndojë falas në Kosovë, Dua kërkon shumën marramendëse

Dy këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora dhe Dua Lipa do të performojnë në 17 shkurt me rastin e Pavarësisë së Kosovës.

Mësohet se këngëtarja Rita Ora do të performojë në shesh, pa kërkuar asgjë në këmbim.

Por Dua Lipa nuk do që të vijë falas.

“Top Channel” shkruan se këngëtarja e “Neë rules”, kërkon 200 mijë euro që të performojë në Prishtinë më 17 shkurt.