Aktualitet Saimir Tahiri rikthehet të dielën si “ministër i Brendshëm”

Saimir Tahiri rikthehet të dielën si “ministër i Brendshëm”

Saimir Tahiri të dielën do të jetë sërish ministri i Brendshëm, por në …emisionin “Portokalli” në Top Channel.

“Me shef Kolen dhe Mirin me #policatqeduam shihemi te djelen ne #portokalli”, shkruan Tahiri në Facebook.