03/10/2022
Tags Borziloku

Tag: borziloku

Inteligjenca Artificiale mbjell borzilokun më të mirë në botë

Në eksperiencën e saj prej fermeri, Inteligjenca Artificiale (IA) shfaqet fermerja më e mirë duke mbjellë borzilokun më të pasur në aromë pa asnjë...

Borziloku, mrekullia e gjelbër shqiptare: Bima që mban larg virozat, ja...

Borziloku është një bimë medicinale dhe aromatike e cila është shumë popullore në Mesdhe për shkak të vlerave të larta ushqyese dhe mjekësore që...