29/10/2020
Tags Edi reja

Tag: edi reja

Reja: Punoj edhe pa u paguar te Shqipëria, dëshiroj të jem...

Shqipëria dhe Edy Reja, një histori që do të vazhdojë. Presidenti Armand Duka organizoi sot takime me trajnerët e përfaqësueseve të të gjitha niveleve,...

A do ta zëvendësojë Ancelotti-n te Napoli? Flet Edy Reja

Napoli është duke kaluar një periudhë të vështirë edhe pse drejtohet nga një trajner i madh si Ancelotti, i cili sigurisht që merr edhe...

Kujdes Shqipëri! Napoli mendon edhe për Edi Rejën si alternativë për...

Edi Reja dhe Shqipëria. Një histori e cila nga entuziazmi dhe dëshira për të rinovuar, u la në harresë, me kontratën e re që...

Ançeloti rrezikon stolin, Hysajn mund ta stërvisë Gatuzo ose…Reja

Është momenti i llogarive te Napoli i Elseid Hysajt. Trajneri Karlo Ançeloti është treguar shumë i ashpër me futbollistët e tij, nga nesër ata...

Edi Reja flet për rinovimin: Shqiptarët besojnë shumë te ne italianët

Firma dhe zyrtarizmi nga FSHF-ja mungojnë ende, por trajneri Edi Reja e quan punë të kryer rinovimin me 4 vjet të kontratës në krye...

Zbulohen detajet e marrëveshjes Duka-Reja, rroga dhe klauzola e veçantë

Edi Reja dhe Shqipëria do të jenë së bashku edhe për të paktën 4 vite. Trajneri italian dhe presidenti Duka, pas një takimi që...

Arrihet marrëveshja, Edi Reja trajner i kombëtares për katër vitet e...

Është arritur marrëveshja midis Edi Rejas dhe Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe bashkëpunimi do të vazhdojë edhe për katër vitet e ardhshme. I vetmi detaj...

“Gazzetta dello Sport”: Divorci i Reja-s me Shqipërinë i pashmangshëm

Kontrata e Reja-s përfundoi me Shqipërinë me humbjen 0-2 ndaj Francës në stadiumin e ri. Pas këtij takimi, trajneri italian foli edhe për të...

Pikëpyetjet mbi të ardhmen e Edy Rejës, nga sot trajner i...

Eleminatoret e Euro 2020 u mbyllën, e bashkë me to përfundoi edhe kontrata për trajnerin Edy Reja në krye të kuqezinjve. 74-vjeçari italian e mori...

Reja: Grupi i De Biazit duhet rinovuar, jetike për Shqipërinë futja...

Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja, foli për “Rtsh” pas humbjes në ndeshjen me Francën. Në vija të përgjithshme, Reja u shpreh i kënaqur me...