01/06/2020
Tags Mauro Icardi

Tag: Mauro Icardi

Icardi nuk do që të qëndrojë te PSG, mendja e tij...

Në verë ishte një nga transferimet më të përfolura, edhe pse nuk do të merrte formë përfundimtare. Në pak muaj, megjithatë, filmi i parë...

Icardi ul Interin: PSG, skuadra më e mirë ku kam luajtur

Për Mauro Icardin nuk ka krahasim: PSG është skuadra më e mirë për të cilën ka luajtur ndonjëherë, që përkthehet se Interi i tij...

Icardi: Interit i uroj më të mirën, por nëse e takoj...

Kalimi i tij në Paris ishte i papritur dhe i shpejtë. Megjithatë, Mauro Icardi, i intervistuar nga “La Gazzetta dello Sport”, tha se nuk...

Icardi depoziton 41 prova në gjyqin ndaj Interit: Mw përjashtuan edhe...

Disa orë pas fjalëve qetësuese të Beppe Marotta, në shtëpinë e Interit ka shpërthyer një “bombë” tjetër për Icardi. Ish-kapiteni, në fakt, ka vendosur...

Icardi, mesazh Juventusit: Ju pres deri javën e ardhshme

Sulmuesi argjentinas nuk mund të presë më për të ardhmen e tij dhe së fundmi i ka dërguar dhe një ultimatum ekipit të Juventusit,...

Ancelotti telefonon Icardin, por pengesë mbetet Juventusi

Mauro Icardi është “telenovela” kryesore e merkatos së futbollit në Itali, kësaj vere. I përjashtuar nga projekti i trajnerit Antonio Conte, ish-kapiteni zikaltër duhet...

Me bekimin e Wanda Nara-s, zbulohet “plani i pistë” i Juves...

Interi ka sulmuesin e tij të ri, Romelu Lukaku. Mungon vetëm prezantimi i belgut, që ka zbarkuar në Milano, pas marrëveshjes së dy klubeve...

Icardi refuzon dy skuadra për Juven, Inter gati ta djegë për...

Luftë e ftohtë mes Inter dhe Mauro Icardit, i cili është lënë jashtë planeve të klubit zikaltër. Mësohet se sulmuesi argjentinas ka refuzuar ofertën e...

Icardi-Juventus më shumë se thashethem, nga Italia zbulojnë ofertën e bardhezinjve

Tankredi Palmeri është një prej gazetarëve më në zë italianë, gjithmonë shumë i kujdesshëm mbi lajmet e merkatos, por shpeshherë ka bërë edhe rolin...

Interi gjobit Icardin dhe shpall “non-grata” Wanda Narën!

Pas Radja Nainggolan, Interi përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërvitje...