31/10/2020
Tags Penelope Cruz

Tag: Penelope Cruz

Nënë Tereza i ndryshoi jetën aktores Penelope Cruz: Gjithmonë në zemrën...

Penelope Cruz ka bërë një rrëfim prekës për jetën e saj dhe kohën që ka kaluar me një grua të mrekullueshme, për të cilën...