13/07/2020
Tags Rudina Dembacaj

Tag: Rudina Dembacaj

Rudina: Do martohem me Markun. Tek ai kam gjetur vetitë e...

Në programin “Rudina” në Tv Klan, moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka rrëfyer për historinë e re të dashurisë me Mark Frrokun....

Rudina Dembacaj flet për marrëdhënien me fëmijët e Mark Frrokut

Rudina Dembacaj ishte e ftuar këtë pasdite në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku foli për divorcin me ish-bashkëshortin, por edhe lidhjen e re...

Rudina Dembacaj flet për ish-bashkëshortin: Do i dua gjithmonë të mirën

E ftuar në programin “Rudina” në Tv Klan ishte aktorja dhe njëkohësisht moderatorja e njohur Rudina Dembacaj. Ajo për herë të parë ka folur...

Rudina Dembacaj flet për lidhjen e re: E kapa veten duke...

E ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj. Ajo ka folur për jetën profesionale,...

E vërteta mbi prishjen e martesës të Rudina Dembacajt, pse bashkëshorti...

Pas gati tri vitesh martesë e deklarata të forta dashurie, duket se është shembur edhe martesa e një tjetër personazhi publik, pikërisht e prezantueses...