19/04/2024
Tags Vrasje

Tag: vrasje

Kush është 32-vjeçari që u gjet i vrarë në Shkodër

Një person është gjetur i vrarë mëngjesin e kësaj të hëne në Shkodër. Endri Mustafa quhet 32-vjeçari që u gjend i ekzekutuar me armë...

“Ishim kushërinj”, babai i autorit të krimit në Korçë rrëfen çfarë...

Policia arrestoi Devis Hotin si autor të dyshuar të vrasjes së Flamur Duçit në Mborjes të Korçës gjatë mëngjesit të djeshëm. Blutë e Korçës dyshojnë...

I ngacmonin motrën dhe u rrahën tre ditë më parë: Shkaku...

Konflikti me armë që solli dy të vdekur sot në Poliklinikën e Patosit ishte episodi i fundit i përplasjes që ndodhte prej disa muajsh...

Ekzekutohet në sy të dy të fëmijëve të mitur ushtari i...

Vritet me armë zjarri në qendër të qytetit Armando Gjini 48-vjeç, i njohur si pjesë e grupit të Met Kananit. Ngjarja ka ndodhur rreth...

E vranë dhe e hodhën në kanal: Kush është i riu...

Florian Selimi, 23-vjeç është gjetur i pajetë ditën e sotme rreth orës 07:00 të mëngjesit në një kanal në vendin e quajtur "Kthesa e...

Vrasja e kushërinjve në Laç, një nga viktimat, ish-futbollisti i Superiores

Një nga dy të rinjtë e vrarë mbrëmë në qytetin e Laçit ka qenë ish-futbollisti i Kategorisë Superiore dhe të së Parës, Kelvin Jushi,...

Vrasja e dyfishtë në Laç, policia identifikon dy autorët

Disa orë nga ngjarja e rëndë ku dy të rinjtë Mikel Jushi 35 vjeç dhe Jani Jushi 30 vjeç ndërruan jetë si pasojë e...

Përplasja me armë zjarri në Laç, vdesin në spital dy kushërinjtë

Kanë ndërruar jetë në spital dy të plagosurit e mbrëmjes së sotme. Ngjarja e cila tronditi qytetin e Laçit, ndodhi rreth orës 20:15 në...

Zbardhet pas 46 vitesh vrasja e dy vajzave 19-vjeçare, arrestohet 80-vjeçari

Thuajse gjysmë shekulli më vonë, një vrasje e dyfishtë e ndodhur në shtetin e Virxhinas, në SHBA, është zbardhur nga policia, e cila ka...