06/07/2020
Authors Posts by American Eye

American Eye

28425 POSTS 0 Komente

Pas 5 sezonesh te Reali, Toni Kroos kërkon largimin

Pas plot 5 sezonesh me fanellën e Realit të Madridit, mesfushori gjerman Toni Kroos duket se e ka ndarë mendjen për t’u larguar në...

Fotoja e Vitit

Fotoja prekëse e një vajze të vogël nga Hondurasi me lot në sy, me vështrimin kthyer nga e ëma, e cila kontrollohet nga një...

E ardhmja kalon nga Lacio, Gatuzo: Mjaft me artritin, nuk kërkojmë...

Milani do të luajë me Lacion në një ndeshje, të cilën kuqezinjtë duhet ta fitojnë, pasi vetëm kështu mund të vazhdojnë të shpresojnë me...

Guidolin apo Reja? Armand Duka: Do të vendosim javën tjetër

Francesco Guidolin apo Edi Reja kjo është mëdyshja e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit për pasardhësin e Kristian Panucit. Ditët e fundit, kur gjithçka...

Makina uji, shtylla me graso dhe 1500 policë për protestën e...

Opozita do të zhvillojë nesër protestën e radhës përpara Kryeministrisë në orën 18:00 të pasdites. Kjo do të jetë protesta e tretë para Kryeministrisë dhe...

Ervin Salianji dhe Babalja shkojnë në gjykim, Basha kërcënon gjyqtarin

Pak minuta pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të çuar për gjykim dosjen “Babalja”, ku i pandehur do të jetë ish-deputeti i PD-së,...

Lippi këshillon Allegrin: Kujdes, Ajax është më i fortë në transfertë!

Në ditëlindjen e tij të 71-të, Marcello Lippi, fitues i Botërorit 2006 në Gjermani, vendosi të festojë duke bërë atë, që e shikon më...

Rama takon Tsipras në Kroaci, ja çfarë kërkoi kryeministri grek

Për herë të dytë po në tokë asnjanëse, kryeministri Rama është takuar me homologun grek Alexis Tsipras gjatë samitit 16+1 në Kroaci. Në qendër ta...

Nismë e qeverisë franceze për të mësuar fëmijët të ngasin… biçikletën!

Qeveria franceze njoftoi sot fillimin e programit ”Të mësojmë të ngasim biçikletën”, dedikuar fëmijëve nga 6-11 vjeç, një zgjedhje me dëshirë, por që shteti...

Pse jemi të dashuruar me Ajaksin (edhe pse Juventusi do të...

Nga Sandro Modeo Më shumë se numrat, që tregojnë një mbizotërim të qartë të holandezëve, sekuenca të caktuara kanë mbetur në sytë dhe në kujtesën...